XV Lubieszowski Cross

REGULAMIN ZAWODÓW PSICH ZAPRZĘGÓW
XV Lubieszowski CROSS
Lubieszów 19-20 marca 2016r.
Memoriał  Bożeny Radłowskiej
pod patronatem Wójta Gminy Bierawa Krzysztofa Ficonia

Zapraszamy na XV Jubileuszowy Lubieszowski CROSS. Baza zawodów znajdować się będzie na boisku sportowym w Lubieszowie. Rywalizacja odbywać się będzie w ramach Puchar Polski oraz biegów licencyjnych dla osób ubiegających się o licencję zawodnika PZSPZ. Oprócz XV zawodów mamy jeszcze jedną rocznicę. 15 LAT Cze-Mi!

Jak co roku zapraszamy na dobre zawody, a tym razem również podróż w przeszłość klubu Cze-Mi, gdzie będziemy przypominać historię naszych klubowiczów, nasze zawody, nasze przygody z psami.
Planowane klasy : A, B, C, D, CC, BJ, SC1, HAPPY DOG oraz tradycyjnie tylko u nas Rollpulka i sztafety.
W klasie CC w przypadku pełnej obsady klas, tzn. minimum trzy osoby, będą klasyfikowane odrębnie wszystkie grupy wiekowe. W przeciwnym razie klasy będą łączone.
W klasie BJ i SC1 istnieje możliwość odrębnej klasyfikacji psów ras północnych, tzw. Nordic Bread (NB). Warunkiem jest zgłoszenie tego podczas rejestracji do zawodów oraz przedstawienie rodowodu psa w biurze zawodów.
W klasach zaprzęgowych psów rasowych organizator oraz sędzia zawodów zastrzega sobie prawo do wglądu do rodowodów lub metryk psów.
Wszystko zgodnie z regulaminami PZSPZ:
 
W sobotę zachęcamy do udziału w marszu nordic walking, który po raz kolejny zagości w Lubieszowie oraz w biegach integracyjnych dla dzieci.  A popołudniu mecz piłki nożnej Cze-Mi kontra Reszta Świata ;) Weszła już również do tradycji klasa HAPPY DOG dla zaprzęgów z psami, które ukończyły 8 lat oraz ROLLPULKA ;) Biegiem MEMORIAŁOWYM będzie oczywiście klasa D2.