Zawody dawne

Zawody i zaprzęgi to nie tylko START w zawodach! To ogrom pracy włożony w przygotowanie psów, sprzętu oraz samego siebie. Na zawody trzeba bezpiecznie dojechać, znaleźć swój kąt na przygotowania do startu oraz miejsce na odpoczynek, wystartować i dać z siebie wszytko, aby osiągnąć swój cel.

Zawody to przede wszystkim ciężka praca,która daje dużo radości, przyjemności i możliwość sprawdzenia samego siebie, NASZA PASJA. Coś czego się nie robi dla pieniędzy, dla innych. My nie gnijemy przed telewizorem, wiemy czemu coś nas boli :)Trzeba być pozytywnie zakręconym, żeby się w to bawić. Jeśli ktoś nie widzi w tym satysfakcji i nie czerpie z tego energii, niech się za to w ogóle nie bierze...

Zawody to również czas na integracje, wspólne spotkania większej ekipy klubowiczów, wzajemną pomoc, motywację, wsparcie innych. Trzeba dobrej ekipy i dobrego szefa, aby zorganizować ZAWODY :) Trzeba zaplanować każdy szczegół, przewidzieć wszystkie problemy i co najważniejsze trzeba umieć docenić innych i mieć z tego jak najwięcej radości. Bo przecież w tym wszystkim chodzi o zdrowie i szczęście naszych psów zadowolenie i satysfakcje nas samych akceptacje i zrozumienie innych.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież